Хакатон "Vinnytsia Linuxation" - IT-захід для студентів, яких цікавить розвиток у сфері DevOps

Реєстрація на участь у хакатоні

Реєстрація на участь у хакатоні відбувається на порталі IT-Universe. Для цього студенти мають погодитись з Положенням про IT-Universe та зареєструватися на порталі в якості студента.

  1. Якщо Ви ще не зареєстровані на порталі IT-Universe - тоді вам варто зареєструватись та вказати, що ви - "студент".
  2. Заповнити інформацію про приналежність до навчального закладу (сторінка участь в IT-Universe 2021).
  3. Зареєструватись на участь у хакатоні, вказавши назву своєї команди.
    Якщо у вас поки немає команди - її можна буде вказати пізніше. Команда може містити від 2-х до 4-х учасників.
  4. Реєстрація триватиме до 15 квітня. По завершенню реєстрації на вашу електронну пошту та у нашій Telegram-спільноті буде надіслано інструкції для участі у заході.

Напередодні хакатону, 16 квітня буде виділено час для налаштування віддаленого доступу. Хакатон відбудеться 17 квітня 2021 року. Як і у 2020-му році, він буде проходити у дистанційному форматі. 18 квітня відбудеться оголошення переможців та буде проведений вебінар на тему "Хмарні платформи у навчальному процесі". Детальніше у програмі хакатону. Також ви можете зареєструватись на конкурс "Адміністрування Linux", реєстрація на який відбуватиметься до травня 2021 року.

Проблеми з реєстрацією

При реєстрації на хакатоні (крок 3) може виникнути наступна помилка:

Помилка може виникнути у двох випадках:
- студент не вказав інформацію про приналежність до навчального закладу (зробити це можна на сторінці участь в IT-Universe 2021)
- навчальний заклад поки не надав підтвердження для студента. При підтвердженні студенту приходить сповіщення. Зазвичай студенти проходять підтвердження до 3-х робочих днів.

При виникненні проблем з реєстрацію, які не можливо вирішити - можна звернутись до організаторів хакатону у нашій Telegram-спільноті.