Хакатон "Vinnytsia Linuxation" - IT-захід для студентів, яких цікавить розвиток у сфері DevOps

Реєстрація на участь у хакатоні

Реєстрація на участь у хакатоні відбувається на порталі IT-Universe. Для цього студенти мають погодитись з Положенням про IT-Universe та зареєструватися на порталі в якості студента.

  1. Якщо Ви ще не зареєстровані на порталі IT-Universe - тоді вам варто зареєструватись та вказати, що ви - "студент".
  2. Подати заявку на участь у хакатоні, вказавши назву своєї команди.
    Якщо у вас поки немає команди - її можна буде вказати пізніше. Команда може містити від 2-х до 4-х учасників.
  3. Реєстрація триватиме до 15 квітня. По завершенню реєстрації на вашу електронну пошту та у нашій Telegram-спільноті буде надіслано інструкції для участі у заході.

Напередодні хакатону, 16 квітня буде виділено час для налаштування віддаленого доступу. Хакатон відбудеться 17 квітня 2021 року. Як і у 2020-му році, він буде проходити у дистанційному форматі. 18 квітня відбудеться оголошення переможців та буде проведений вебінар на тему "Хмарні платформи у навчальному процесі". Детальніше у програмі хакатону. Також ви можете зареєструватись на конкурс "Адміністрування Linux", реєстрація на який відбуватиметься до травня 2021 року.

Як змінити назву команди

Змінити назву команди можна на цій сторінці. Вже зареєстровані та підтверджені учасники інших конкурсів IT-Universe можуть подати заявку на реєстрацію команди без перепідтвердження.

Проблеми з реєстрацією

При реєстрації на хакатоні (крок 2) може виникнути наступна помилка:

Помилка може виникнути у двох випадках:
- студент не вказав інформацію про приналежність до навчального закладу
- навчальний заклад поки не надав підтвердження для студента. Зазвичай студенти проходять підтвердження до 3-х робочих днів. При підтвердженні студенту приходить сповіщення.

При виникненні проблем з реєстрацію, які не можливо вирішити - можна звернутись до організаторів хакатону у нашій Telegram-спільноті.