Хакатон "Vinnytsia Linuxation" - IT-захід для студентів, яких цікавить розвиток у сфері DevOps

Про нас

Наша команда займається організацією роботи змагальних IT-івентів та IT-гуртків. Ми працюємо над розвитком проектів по зацікавленню студентів у сфері DevOps.

Наші контакти:
Email: [email protected] (питання співпраці), [email protected] (організаційні питання)
Телефон: +38 (0432) 57-58-50

Комунікація з університетськими спільнотами та організація заходу відбувається на базі Інтернет-порталу "IT-Universe", який пітримується всеукраїнською громадською організацією "Співтовариство ІТ-директорів України". На даному порталі працює і інший проект, проведенням якого займається наша команда - конкурс "Адміністрування Linux".

Фінал хакатону "Vinnytsia Linuxation" проводиться на базі Вінницького національного технічного університету. Викладачі провідних IT-кафедр університету є членами журі хакатону. Саме там знаходиться наш вінницький майданчик для підготовки студентів до DevOps-змагань.

Організатори хакатону:

Радіоланс Україна
Громадська Організація “Радіоланс Україна” є неприбутковою організацією, що працює в таких напрямках як українська електронна освіта, використання вільних ліцензій в освіті, використання відкритих технологій в стартапах та інфраструктурі ЗВО. Ми співпрацюємо зі студентами, аспірантами та їх науковими керівниками, надаючи менторську підтримку їхнім проектам та стартапам. Наша команда займається менторством стартап-проектів, які являються або пов’язані з Open Source програмним забезпеченням. Ми популяризуємо ідею створення програмних та апаратних продуктів, в основу яких покладені відкриті технології. Ми приділяємо багато уваги інформаційній безпеці нових стартапів, в тому числі IoT-рішенням, недостатня захищеність яких може поставити під удар як репутацію, так і особисту безпеку, життя та здоров’я потенційних споживачів.
 

Слідкуйте за новинами у нашій спільноті на порталі IT-Universe.